EWL INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niemcy
Bawaria

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Elektryk

Elektryk

Miejsce pracy ? Niemcy - Bayern (Bawaria), Niemcy zachodnie, Niemcy północne

Dla naszego niemieckiego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk

OFERUJEMY:
? Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas nieokreślony,
? Darmowe zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych z dostępem do wifi oraz kuchni,
? Stawkę godzinową 13.50-14.50? netto/h,
? Ogromne wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności na miejscu,
? Wynagrodzenie wypłacane do 15-go dnia miesiąca za przepracowany miesiąc,
? 25 dni płatnego urlopu rocznie.

ZADANIA:
? Praca przy instalacjach przemysłowych lub budowlanych,
? Montaż, diagnoza i naprawa instalacji elektrycznych,
? Uruchamianie instalacji i ocena stanu technicznego.

WYMAGANIA:
? Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku elektryka,
? Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ? warunek konieczny,
? Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV ? warunek konieczny,
? Chęć, zaangażowanie i motywacja do pracy,
? Posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu ? wymagane.

Data dodania: 2023-11-14
Oferta ważna do: 2023-12-12
Branże: Budownictwo; Energetyka, Nafta i Gaz; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 9500 - 10200 zł brutto