PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Śląskie
Tychy
Towarowa 1

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Praca na stanowisku – Mechanik samochodowy

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Mechanika samochodowego

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • pracę w dynamicznej, zmieniającej się organizacji przy ciekawych projektach,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych na kursach i szkoleniach,
  • bogaty pakiet socjalny.

Twoje zadania:
  • kompleksowe dokonywane napraw mechanicznych i diagnostyka autobusów,
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń i narzędzi na stanowisku pracy,
  • diagnostyka + naprawa układów:
-         pneumatycznych, -         zawieszenia,
-         zasilania paliwem ON, -         hamulcowych.

Twoje przewagi:
  • umiejętność diagnozowania usterek oraz ich naprawa
  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika/diagnosty,
  • znajomość programów diagnostycznych,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie w pracę,
  • aktualne prawo jazdy kategorii B i mile widziana kat.D,
  • duża wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej (praktyczna i teoretyczna),
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina.
Osoby zainteresowanie proszone są o przesłanie CV na adres rekrutacja@pkmtychy.pl  Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Na ofercie prosimy umieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PKM Sp. z o.o., ul. Towarowa 1, 43-100 Tychy, moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na w/w stanowisko, a także wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).”

Klauzula informacyjna i Polityka prywatności są dostępne na
www.pkmtychy.pl - w zakładce RODO.

Data dodania: 2023-11-16
Oferta ważna do: 2023-12-14
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny