PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Śląskie
Tychy
Towarowa 1

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Praca na stanowisku – Mistrza Zmianowego

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Mistrza Zmianowego

Co oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji zawodowych i doświadczenia,
  •  pracę w dynamicznej , zmieniającej się organizacji przy ciekawych projektach,
  •  możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych na kursach i szkoleniach,
  • bogaty pakiet socjalny.
Twoje zadania:
  • organizacja pracy warsztatu (przyjęcie prac, wyznaczanie priorytetów, ustalanie metod napraw, weryfikacja pobranego materiału, nadzór nad prawidłowością, wydajnością i efektywnością wykonanych prac),
  •  nadzorowanie i egzekwowanie utrzymywania porządku i przestrzegania przepisów BHP i Ppoż. na stanowiskach pracy,
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz rozliczanie pracy współpracowników,
  • nadzorowanie prawidłowej eksploatacji maszyn, urządzeń i narzędzi oraz instalacji,
  • egzekwowanie zakazu przebywania osób postronnych na stanowiskach pracy,
  • sporządzanie raportów rozliczających przebieg pracy na poszczególnych zmianach.

Twoje przewagi:
  • praca na podobnym stanowisku z kilkuletnim stażem,
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej (schematy, katalogi, instrukcje warsztatowe),
  • wykształcenie kierunkowe,
  • prawo jazdy kat. D,
  • ukończone kursy związane z budową, naprawą oraz diagnostyką pojazdów gamy ciężkiej,
  • uprawnienia SEP G1D i/lub G3D, ·         diagnozowanie usterek oraz ich naprawa,
  • duża wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej (praktyczna i teoretyczna),
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • komunikatywność.

Osoby zainteresowanie proszone są o przesłanie CV na adres rekrutacja@pkmtychy.pl  Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Na ofercie prosimy umieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PKM Sp. z o.o., ul. Towarowa 1, 43-100 Tychy, moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na w/w stanowisko, a także wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).”

Klauzula informacyjna i Polityka prywatności są dostępne na
www.pkmtychy.pl - w zakładce RODO.
Data dodania: 2023-11-16
Oferta ważna do: 2023-12-14
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono