BUSINESS SOLUTIONS WOJCIECH KARŁOWSKI

Łódzkie
Wola Wiązowa

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (WOLA WIĄZOWA)

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Nr ref.: MAGAZYNIER/WW/2023
Miejsce pracy: Wola Wiązowa, gmina Rusiec
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zadania na danym stanowisku:
– Obsługa wózka widłowego.
– Realizacja powierzonych zadań w ramach prowadzonej gospodarki magazynowej.
– Dbanie o prawidłowy stan techniczny powierzonych urządzeń.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
– Uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych – warunek konieczny.
– Umiejętność pracy w zespole.
– Dyspozycyjność – praca w systemie dwuzmianowym (możliwa praca w soboty oraz w nadgodzinach).
– Dobra organizacja własnej pracy.

Osobie zatrudnionej oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności.
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat.
– Bezpieczne warunki pracy.
– Przyjazną atmosferę w pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: jakub.pajkert@select-hr.pl
Data dodania: 2024-03-20
Oferta ważna do: 2024-04-17
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny