FABRYKI MEBLI `FORTE` SPÓŁKA AKCYJNA

Podlaskie
Suwałki

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI - FABRYKA PŁYTY WIÓROWEJ TANNE SP. Z O. O. W SUWAŁKACH

Fabryka Płyty Wiórowej TANNE Sp. z o. o. w Suwałkach poszukuje kandydatów na stanowisko: SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

TWOJE ZADANIA:
- Analiza poziomu jakości wyrobów
- Współudział w procesie rozpatrywania reklamacji jakościowych, ilościowych i transportowych
- Tworzenie raportów i analiz dotyczących niezgodności
- Analiza danych oraz wprowadzenie działań korygujących, wynikających z reklamacji oraz niezgodności wewnętrznych
- Definiowanie przyczyn powstawania niezgodności
- Prowadzenie cyklicznych szkoleń jakościowych
- Prowadzenie audytów jakościowych w obszarach produkcyjnych
- Nadzór nad dokumentacją jakościową

TWÓJ PROFIL:
- Wykształcenie wyższe inżynierskie – mile preferowane technologia drewna, zarządzanie jakością
- Znajomość narzędzi jakościowych
- Wiedza z zakresu Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem (ISO 9001, IS0 14 001) oraz TQM (Total Quality Management)
- Znajomość MS Office – Excel, PowerPoint, Outlook
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziane

KORZYŚCI:
- Umowa o pracę
- Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Suwałkach
- Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
- Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
- Dofinansowanie do wypoczynku
- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
- Bony noworoczne dla dzieci pracowników
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 557 228
Data dodania: 2024-03-28
Oferta ważna do: 2024-04-25
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono