FABRYKI MEBLI `FORTE` SPÓŁKA AKCYJNA

Podlaskie
Hajnówka

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

OPERATOR MASZYN - FABRYKI MEBLI FORTE S. A. W HAJNÓWCE

Fabryki Mebli FORTE S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko - OPERATOR MASZYN

TWOJE ZADANIA:
- Realizacja planu produkcyjnego
- Ustawianie i obsługa maszyn na linii produkcyjnej zgodnie z wyznaczonymi parametrami
- Ocena jakościowa produkowanych komponentów
- Udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych
- Identyfikowanie i zgłaszanie do przełożonego nieprawidłowości zauważonych podczas produkcji

TWÓJ PROFIL:
- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Uprawnienia na wózki widłowe UDT
- Znajomość rysunku technicznego
- Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

 KORZYŚCI:
- Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
- Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
- Zapomogi socjalne w ramach ZFŚS
- Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych
- Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 557 228
Możesz również aplikować poprzez link:   https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=907184518df14801a8fd40319d5f7a...
Data dodania: 2024-03-28
Oferta ważna do: 2024-04-25
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono