FABRYKI MEBLI `FORTE` SPÓŁKA AKCYJNA

Podlaskie
Hajnówka

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

MECHANIK - FABRYKI MEBLI FORTE S. A. W HAJNÓWCE

Fabryki Mebli FORTE S. A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko - MECHANIK

TWOJE ZADANIA:
- Analiza przyczyn i skutków zaistniałych awarii, prowadzenie działań prewencyjnych
- Analiza stanu technicznego urządzeń oraz opracowywanie planów remontów i przeglądów
- Nadzorowanie wykonywania remontów maszyn, urządzeń i instalacji
- Opracowywanie planów diagnostycznych, prewencja w celu zminimalizowania możliwości wystąpienia sytuacji awaryjnych

TWÓJ PROFIL:
- Wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne
- Doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu
- Umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów
- Umiejętność pracy w zespole
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

KORZYŚCI:
- Umowa o pracę
- Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
- Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
- Dofinansowanie do wypoczynku
- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
- Bony noworoczne dla dzieci pracowników
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 557 228
Data dodania: 2024-05-06
Oferta ważna do: 2024-06-03
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono