EWL INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niemcy
Aschersleban

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Magazynier w sortowni butelek

Magazynier w sortowni butelek -  bez znajomości j. obcego
 Lokalizacja:  Aschersleben (Niemcy)

Oferujemy:
? Wyjazd ? organizacja, opłata po stronie Kandydata ? zwracamy do max 300pln za przyjazd (po przepracowanym miesiącu)
? Stawka 13 euro brutto/h
? Wypłaty miesięczne, do 15. każdego miesiąca
? Bonus za polecenie znajomego ? 100 euro
? Premia wydajnościowa
? Bonus za frekwencję
? Zapewnione zakwaterowanie w odległości ok. 1-3 km od miejsca pracy:
? czynsz 180 euro/miesiąc + kaucja 210 euro
? kaucja rozłożona na 2 raty po 105 euro każda, kaucja jest zwracana w przypadku braku szkód i strat
? mieszkania 2-3 pokojowe
? pokoje 2-3 osobowe, wyposażone w szafy i pojedyncze łóżka
? kuchnia i łazienka wspólne ? dostępna pralka i lodówka
? pokoje zamykane na klucz
? Umowa polska przez agencję pracy (oddelegowanie do Niemiec)
? Praca 11 godzin dziennie plus przerwa
? Jedna zmiana ? poranna (początek zmiany o godzinie 6:00 rano)
? Praca od poniedziałku do piątku + ewentualnie soboty

Opis stanowiska:
? Praca odbywa się wewnątrz hali magazynowej oraz na zewnątrz (pod dachem)
? Praca stojąca przy pasie, wymagająca dopasowania tempa pracy do szybkości poruszania się pasa, aby nie stopować procesu
? Sortowanie butelek i skrzynek na napoje, układanie skrzynek na paletach oraz ich transport przy użyciu ?paleciaka?
? Praca na zewnątrz oraz wewnątrz hali

Wymagania:
? Sprawność fizyczna
? Chęć do pracy
? Brak nałogów

Data dodania: 2024-07-09
Oferta ważna do: 2024-08-06
Branże: Kontrola jakości; Logistyka; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 9000 - 12000 zł brutto