EWL INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niemcy
Rinteln

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Komisjoner na magazynie znanego supermarketu

Pracownik magazynu/Komisjoner - Rinteln, Niemcy
Dla naszego Klienta, lidera sieci niemieckiego dyskontu spożywczo-przemysłowego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracowników magazynowych

• Lokalizacja – Niemcy, Rinteln

• Start pracy – 11.07.2024 (przyjazd środa 10.07.2024)
Oferta:

• Niemiecka umowa o pracę tymczasową

• Stawka 14,15 euro brutto/h (wzrost stawki do 14,67 euro brutto/h od października)

• Zwrot kosztów za paliwo na dojazdy do pracy

• Praca na magazynie u klienta, należącego do jednej z największych sieci niemieckich dyskontów spożywczo-przemysłowych o stabilnej pozycji na rynku

• Zapewnione płatne zakwaterowanie w kwocie 300 euro od osoby w pokojach jednoosobowych

• Praca także dla par

• 35h/tydzień

• Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, niedzielę i święta

• Organizacja odpłatnego kursu na wózki widłowe

• Praca przy zbieraniu zamówień z systemem słuchawkowym w wybranym języku (j. polski dostępny)

• Możliwość korzystania ze stołówki pracowniczej oraz parkingu

• Praca od poniedziałku do soboty

• I zmiana: poniedziałek-sobota 6:00-14:00

• II zmiana: poniedziałek – piątek 12:00-20:00

• Praca głównie na hali produkcyjnej, możliwa praca w chłodni (minimalna temperatura to 7 stopni)

• Ubezpieczenie zdrowotne

• Przejście na umowę bezpośrednio z pracodawcą po 9 miesiącach – wzrost stawki do 18,45€/godz.

Zadania:

• Pakowanie i zbieranie towarów za pomocą systemu słuchawkowego

• Transport palet i kompletacja zamówień za pomocą wózka paletowego

• Podstawowe prace magazynowe z wykorzystaniem wózka widłowego po uprzednim przeszkoleniu (rozmieszczanie palet ma magazynie, załadunek/rozładunek palet, zmiana lokalizacji palet na hali)

• Owijanie folią palet i naklejanie etykiet na palety

Wymagania:

• Ukończenie szkolenia z obsługi wózków paletowych i wózków widłowych zapewnionego przez EWL

• Staranność w pracy oraz szybkość w komisjonowaniu

• Umiejętność pracy z systemem słuchawkowym

• Gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy

• Posiadanie własnego samochodu – wymagane

• Znajomość języka niemieckiego – min. A2 mile widziana

• Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych

• Chęć długotrwałej współpracy i szybkiego rozpoczęcia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny:
Ada 607910918
Olesia 695233428
Data dodania: 2024-07-11
Oferta ważna do: 2024-08-08
Branże: Kontrola jakości; Logistyka; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 9000 - 9500 zł brutto