KIEROWCA C+E - wywrotka - praca na zimę - Erfurt, Niemcy

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

KIEROWCA C+E - walkingfloor lub wywrotka - Erfurt, Niemcy

System zjazdowy: 3/1 lub bez systemuRodzaj naczepy: ruchoma podłoga (walkingfloor) lub wywrotka
Wynagrodzenie: 14 EUR brutto/godz. + diety 28 EUR + premieMiejsce pracy: Erfurt, Thüringen, Niemcy

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu walkingfloor lub wywrotka,
  • w okresie wrzesień-luty transport lokalny buraków cukrowych z pola do cukrowni (ok. 120-140 km)

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • praca w systemie zjazdowym 3/1 lub bez systemu,
  • w okresie wrzesień-luty kampania cukrowa w trasach lokalnych z powrotami na zakwaterowanie,
  • możliwość dalszego zatrudnienia w firmie po kampanii,
  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
  • bezpłatne zakwaterowanie w ładnej okolicy: pokoje dwuosobowe w dobrym standardzie z dostępem do łazienki, wyposażonej kuchni i miejscem do odpoczynku w bliskiej odległości od bazy firmy,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie godzinowe 14 EUR brutto, zależnie od wybranego systemu:
  • w systemie 3/1 podstawa min. 2300 EUR brutto,
  • bez systemu zjazdowego podstawa min. 2600 EUR brutto,
  • diety 28 EUR netto wypłacane za każdy pracujący dzień,
  • za dobrze wykonaną pracę firma przewiduje dodatkowe premie (przestrzeganie wyznaczonych godzin pracy, utrzymywanie czystości w pojeździe oraz miejscu zakwaterowania, odprowadzanie ciężarówki na myjnię, za dobrą współpracę z resztą zespołu),
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum roczne doświadczenie w transporcie,
  • doświadczenie w obsłudze wywrotki lub walkingfloor,
  • uczciwość w stosunku do pracodawcy i innych kierowców oraz nienadużywanie alkoholu - warunek konieczny

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy w rolnictwie

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu +48 784 310 100  lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Data dodania: 2024-09-29
Oferta ważna do: 2024-10-27
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 11000 - 12000 zł brutto