GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Małopolskie
Nowy Sącz

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Doradca klienta branża budowlana 5000zł brutto

Poszukiwany: Sprzedawca/ Magazynier (sieci zewnętrzne)

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Twoje obowiązki:

Utrzymywanie oraz rozwój długofalowych relacji z klientami firmy

·         Zaangażowanie w rozwój sprzedaży
·         Realizacja zamówień i fakturowanie
·         Przyjmowanie i komisjonowanie towarów
·         Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • Wynagrodzenie podstawowe + system motywacyjny (premia uzależniona od osiąganych wyników)
  • Program wdrożenia w zakresie oferowanych rozwiązań technologicznych
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji UDT
  • Pakiet medyczny
  • Kartę Multisport
  Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta
  • Znajomość branży budowlanej, instalacyjnej lub sieci zewnętrznych
  • Zdolność analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania kwestii technicznych
  Zainteresowany? APLIKUJ!
Data dodania: 2022-03-08
Oferta ważna do: 2022-04-05
Branże: Budownictwo; Call center / Obsługa klienta; Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 5000 - 5000 zł brutto