Wyróżnij się na rynku pracy, czyli skuteczna nauka języka angielskiego Artykuł sponsorowany

Wyróżnij się na rynku pracy, czyli skuteczna nauka języka angielskiego


Znajomość języka angielskiego to obecnie jedna z najbardziej przydatnych umiejętności, którą powinien posiadać każdy pracownik. Chcesz postawić na rozwój zawodowy, zdobywać nowe kwalifikacje i wyróżnić się na rynku pracy? Szkoła Językowa Lincoln w Krakowie zapewni Ci pełen wachlarz możliwości – poszerzenie zasobu słówek, zrozumienie zasad gramatycznych oraz umiejętność swobodnego porozumiewania się. Na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu kursu? Jakie metody gwarantują najlepsze rezultaty?

Innowacyjne metody nauczania

Zależy Ci na poszerzeniu kompetencji zawodowych? Chcesz doskonalić język angielski? Kraków to miasto, w którym z pewnością znajdziesz kurs, pozwalający pokonać bariery językowe, opanować odpowiedni zakres słownictwa oraz poznać zasady, rządzące gramatyką. Szkoła Językowa Lincoln zapewnia swoim słuchaczom innowacyjne metody nauki, które pozwalają szybciej zapamiętywać nowe słówka, swobodnie konwersować oraz słuchać ze zrozumieniem. Doświadczeni lektorzy, podczas zajęć, wykorzystują autentyczne nagrania audio i video, dużą wagę przywiązują również do materiałów z gazet oraz internetu, a także poruszają tematy, związane z aktualną sytuacją polityczną czy kulturalną na świecie. Dzięki temu ta szkoła angielskiego w Krakowie jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych.

Praktyczna nauka z solidną, teoretyczną podstawą

Kolejnym czynnikiem, ułatwiającym szybką naukę języka, jest dobór odpowiedniej grupy. Optymalne efekty zapewniają zajęcia w grupach 12-osobowych, podczas których słuchacze uczą się swobodnie porozumiewać i pokonują barierę związaną z mówieniem w obcym języku. Taka forma nauki, w odróżnieniu od indywidualnych kursów, stawia na praktyczny aspekt doskonalenia umiejętności językowych – obecność innych słuchaczy nie tylko pozwala zredukować stres, związany z porozumiewaniem się w codziennych sytuacjach życiowych, ale także motywuje do wytężonej nauki. Oprócz tego Szkoła Językowa Lincoln stawia na profesjonalne podręczniki, wydawane przez prestiżowe wydawnictwa (np. Oxford University Press, Pearson) – praktyczna nauka ma więc solidne, teoretyczne podstawy, które gwarantują skuteczne opanowanie języka. Właśnie tak powinien wyglądać kompleksowy kurs angielskiego.

Kraków – postaw na szkołę przygotowującą do egzaminów

Znajomość wielu słówek, umiejętność płynnego porozumiewania się w języku angielskim oraz gramatyka na najwyższym poziomie to jednak nie wszystko – wielu pracodawców wymaga również certyfikatów, które potwierdzają poziom wiedzy i umiejętności językowych konkretnego kandydata. Zależy Ci na zdaniu egzaminu CAE? Kraków umożliwia przygotowanie się do tego ważnego wydarzenia i osiągnięcie dobrych rezultatów. Szkoła Językowa Lincoln to jedna z nielicznych szkół w mieście, które posiadają uprawnienia centrum egzaminacyjnego Cambridge English, a to gwarantuje najwyższy poziom dostarczanej wiedzy. Placówka organizuje egzaminy z języka angielskiego ogólnego (m.in. FCE, CAE, CPE), dla dzieci i młodzieży, ale także ze znajomości języka biznesowego (BEC).