Poznaj 4 cechy idealnego pracodawcy. Halupczok prezentując je wszystkie wychodzi poza utarte schematy. Artykuł sponsorowany

Poznaj 4 cechy idealnego pracodawcy. Halupczok prezentując je wszystkie wychodzi poza utarte schematy.


Dzisiaj wg badań dla pracownika sama wielkość wynagrodzenia nie ma tak dużego znaczenia, jak to miało miejsce 10 czy 20 lat temu. Stabilność firmy, w której się pracuje naturalnie, jest ważna, ale jest wiele inny czynników, często niematerialnych stanowiących większą wartość. Wymagają one od pracodawcy dużo większego zaangażowania i zrozumienia pracownika. Poznaj 4 powody, dlaczego warto w naszej firmie pracować. Halupczok to prestiżowa marka produkująca spersonalizowane meble kuchenne. To pierwszy argument. Poznajcie kolejne.

ŚWIETNA ATMOSFERA W PRACY? HALUPCZOK TO FIRMA, W KTÓREJ WSZYSCY  JESTEŚMY WAŻNI.


Duża ilość osób pracujących w wielkich przedsiębiorstwach boi się, że staje się tylko trybikiem i nikt nie wie o ich istnieniu. Im bardziej jesteśmy anonimowi, tym bardziej nasza praca wydaję się mało istotna. W końcu kto się nami interesuje? Jako pracodawca Halupczok jest firmą, gdzie podobne obawy nie mają miejsca. Dzisiaj mimo zatrudnienia ponad 180 osób, właściciel i dyrekcja firmy znają wszystkich pracowników z imienia i nazwiska. Wydawać się może to niemożliwe, ale duży wpływ na to ma niski współczynnik rotacji, kiedy to zdecydowana większość osób pracuje z sobą od lat. To naturalnie zacieśnia więzi, z czasem to już nie tylko koledzy z pracy, ale prawdziwi przyjaciele na długie lata.  Współczynnik zadowolenia z atmosfery panującej w pracy to w opinii pracowników jeden z czynników, dla których polecają firmę Halupczok jako pracodawcę i zachęcają znajomych do aplikowania.

ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI, WYKORZYSTUJ SWÓJ POTENCJAŁ.

Największą barierą w rozwoju pracownika, stanowi brak przygotowanej takiej możliwości przez pracodawcę. Wiele osób spotyka się z barierą, kiedy czują, że ich umiejętności i wiedza nie są odpowiednio wykorzystywane. Jest to najczęstsza z przyczyn zmiany pracy. Halupczok, to miejsce  gdzie spotkasz się ze specjalnym programem mentorskim. Jego zadanie to rozwój zawodowy pracowników, podnoszący ich kompetencje i umiejętności. Program szkoleń organizowanych przez firmę pozwolił wielu pracownikom na zdobywanie nowej wiedzy, ale również otworzył im drzwi możliwości do awansu lub zmiany stanowiska wewnątrz firmy.


LICZĄ SIĘ LUDZIE, DLATEGO JESTEŚMY DLA LUDZI.

W firmie Halupczok pracę wykonują ludzie, a miejsce pracy jest dla ludzi. Wszystko odbywa się z pełnym poszanowaniem dla osób zatrudnionych. Dlatego dużą uwagę przywiązuje się do poszczególnych stanowisk. Staje się to możliwe dzięki pracy całego zespołu, w zgłaszanie nowych rozwiązań i pomysłów. Wszystkie sugestie optymalizacji dzięki indywidualnemu podejściu są rozpatrywane i w odpowiednim czasie wdrażane. Pomaga to wszystkim wykonywać lepiej swoją pracę, ale przede wszystkim daje powody do dużej satysfakcji z posiadania realnego wpływu na rozwój firmy. Nie ma nic bardziej frustrującego dla pracownika niż stawianie mu nierealnych celów, brak odpowiednich narzędzi do pracy, bądź poczucie, że jego zdanie nie jest istotne. Dlatego pracodawca Halupczok liczy się z opinią  pracowników.

NA PRACY ŚWIAT SIĘ NIE KOŃCZY.

Lubisz dobrze spędzać czas po pracy? Jako pracodawca Halupczok przygotowuje wiele świadczeń, pozwalających pracownikom na spędzenie wolnego czasu tak jak lubią. Staramy się dbać, nie tylko o rozwój zawodowy, ale również pomagać rozwijać swoje pasje i zainteresowania. To zawsze jest ciekawy powód do rozmowy. A w firmie Halupczok mamy przygotowane na to pomieszczenia socjalne, świetnie wyposażone kuchnie, gdzie na wszystkich czeka pyszna włoska kawa. W takich warunkach czas płynie zdecydowanie przyjemniej, a rozmowa potrafi być inspirującym doświadczeniem.
Praca w firmie Halupczok to praca o jakiej wielu marzy. Czy potrzebujesz więcej powodów, dla których warto pracować w Halupczok?
Jeżeli nie, to aplikuj już dzisiaj !
Możesz to zrobić w bardzo prosty sposób, wystarczą tylko 3 kroki.
1. Wejdź na naszą stroną z ofertami pracy http://meble-halupczok.pl/kariera
2. Po wybraniu oferty, która Cię interesuje, wyślij do nas swoje CV na adres e-mail: praca@meble-halupczok.pl
3. Teraz już wystarczy tylko czekać, aż skontaktujemy się z Tobą, w kwestii ustalenia spotkania.