EPSN WORKFORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Irlandia
różne lokalizacje

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kucharz

Jesteś doświadczonym kucharzem i szukasz pracy w Irlandii? Jeśli tak, to jest to doskonała opcja na dołączenie do zespołu, który poszerza swoją ofertę dla nowych odbiorców!

EPSN Workforce Poland dla naszego nowego Klienta - garstrobar w Irlandii (Galway) poszukuje:
  • Sous Chef
  • Jounior Sous Chef
  • Chef de Partie

WYMAGANIA:
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • mile widziane doświadczenie w pracy w restauracji hotelowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość procedur i przepisów BHP
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, otwartość
  • umiejętność pracy w zespole

OFERTA:
  • praca stała na warunkach irlandzkich - kontrakt roczny bez okresu próbnego
  • wynagrodzenie 29,000-31,000 EUR brutto rocznie + napiwki
  • opłacone zakwaterowanie na pierwszy miesiąc pobytu
  • 40 godz./tygodniowo + możliwość płatnych nadgodzin
  • zagwarantowane 20 dni płatnego urlopu + święta narodowe
  • wsparcie w znalezieniu stałego zakwaterowania
  • opłacony przelot na miejsce pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • profesjonalne przygotowanie posiłków
  • dbanie o najwyższy standard pracy
  • monitorowanie jakości przygotowywanych posiłków i przechowywania żywności
  • bieżąca współpraca z zespołem

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie Cv w języku angielskim na adres: praca@epsnworkforce.com
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2022-03-08
Oferta ważna do: 2022-04-05
Branże: Gastronomia; Hotelarstwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista